O nas

School of 4 Languages rozpoczęła swą działalność w 2007 roku. Jak sama nazwa wskazuje, naszym przewodnim celem jest nauka języków obcych oparta na pasji, zaangażowaniu w pracę oraz profesjonalizmie. Założycielem i duchem przewodnim szkoły jest pochodzący z Londynu Nicolas E.T. Weatherill. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym budynku przy ul. Kolejowej 14 w pełni przystosowanym do celów edukacyjnych.

 

W naszej szkole szczególną uwagę przywiązujemy do panującej atmosfery. Pragniemy, by każdy kto zdecydował się do nas dołączyć, czuł się u nas swobodnie i przyjaźnie. Aby zapewnić, jak najwyższą jakość i efektywność nauczania jesteśmy otwarci na wskazówki i indywidualne potrzeby naszych studentów. W każdym semestrze przeprowadzamy anonimowe ankiety, w których nasi uczniowie mogą bezstronnie wyrazić swą opinię o szkole, co w konsekwencji przyczynia się do dbałości o jakość oferowanych przez nas szkoleń i kursów.

 

Kadrę lektorską naszej szkoły tworzą starannie dobrani nauczyciele, których oprócz wysokich kwalifikacji językowych łączy entuzjazm i pasja. Lektorzy polscy w School of 4 Languages są absolwentami filologii angielskiej, germańskiej,  i rosyjskiej. Są wśród nich także pracownicy naukowi Katedr Filologii Angielskiej i Germańskiej UWM. Zajęcia prowadzone są również przez wykwalifikowanych nauczycieli z Wielkiej Brytanii i innych krajów angielskojęzycznych oraz Niemiec. Łączy ich oprócz wysokich kwalifikacji, poszukiwanie nowych, ciekawych form nauki, stałe wzbogacanie i doskonalenie warsztatu i ogromna sympatia i życzliwość dla naszych słuchaczy. Realizując system partnerskiego podejścia do uczniów nauczyciele skutecznie motywują ich do wytężonej pracy, która poprzez system testów i egzaminów jest regularnie sprawdzana

 

89 641 02 24
biuro@4languages.pl

lokalizacja
Facebook