Start Nasza szkoła Nasza kadra
Nasza kadra

Kadrę lektorską naszej szkoły tworzą starannie dobrani nauczyciele, których oprócz wysokich kwalifikacji językowych łączy entuzjazm i pasja. Lektorzy polscy w Szkole Językowej „4 Languages” są absolwentami filologii angielskiej, germańskiej, i rosyjskiej. Są wśród nich także pracownicy naukowi Katedr Filologii Angielskiej i Germańskiej UWM. Zajęcia prowadzone są również przez wykwalifikowanych nauczycieli z Wielkiej Brytanii i innych krajów angielskojęzycznych oraz Niemiec. Łączy ich oprócz wysokich kwalifikacji, poszukiwanie nowych, ciekawych form nauki, stałe wzbogacanie i doskonalenie warsztatu i ogromna sympatia i życzliwość dla naszych słuchaczy. Realizując system partnerskiego podejścia do uczniów nauczyciele skutecznie motywują ich do wytężonej pracy, która poprzez system testów i egzaminów jest regularnie sprawdzana.

 

Nasza kadra:


Nicolas E.T Weatherill I’m Nic, originally from London. I’ve lived in Ostróda for about 8 years. I have 3 daughters Zuzia, Emma and Abigail. I like cooking, especially English, Indian and Pakistani food, listening to metal and spending time with my kids. I teach various levels and methods of English. I’m an examiner for TOEFL, TOEIC and TOEIC Bridge. Teaching English gives me a lot of fun and I feel satisfaction when students improve and develop their language skills.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam na imię Joanna. Z szkołą 4 languages związana jestem od 2007 roku. Uczenie dzieci to zajęcie, które wymaga wiele energii! Jednak obserwowanie postępów moich uczniów sprawia mi wielką radość i satysfakcję. To właśnie z mojej pracy czerpię energię ... do pracy. Staram się o to, żeby każde dziecko przychodziło na moje lekcje z zapałem i wychodziło zadowolone. Dla wszystkich moich uczniów, staram się być nauczycielem jakiego sama zawsze chciałam mieć. Chciałabym sprawić, by dzieci traktowały naukę jako przyjemność, a nie nudny obowiązek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Surowiec- lat 31, Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie, gdzie studiowałam Politologię- Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze i  Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie ukończyłam Filologię Angielską.  Przez 1,5 roku mieszkałam w Canterbury w Anglii i 4 lata w Aberdeen w Szkocji, gdzie pracowałam w bankowości i branży hotelowej. Obecnie mieszkam w Ostródzie. Kocham sport: tenis, siatkówkę, pływanie. Uwielbiam czytać i podróżować.

Naukę języka angielskiego zaczęłam już w szkole podstawowej i zawsze było to dla mnie wielką przyjemnością. Jednak nie sądziłam wtedy, że z tym właśnie będzie związany mój zawód i przyszłość. O tym zdecydowałam dopiero w ostatniej chwili, tj. przed maturą. Potem było NKJO w Szczytnie, studia licencjackie na UMK, magisterskie na UWM i oczywiście początek, także nieplanowanej, pracy jako lektor i nauczyciel. Mimo że nieplanowane, nauczanie niespodziewanie zaczęło przynosić mi coraz to więcej satysfakcji i zadowolenia. Później zrozumiałam, że chyba nie mogło być inaczej, ponieważ moi rodzice też są nauczycielami, więc chcąc nie chcąc mam to we krwi;) Teraz jestem nauczycielem mianowanym, od ośmiu lat pracuję w jednej ze szkół ponadgimnazjalnych w Iławie i nie ukrywam, że młodzież jest moją ulubioną grupą wiekową. Staram się ciągle dokształcać, by być na bieżąco z nowinkami metodycznymi. Uczestniczyłam m.in. w dwutygodniowych specjalistycznym szkoleniu dla nauczycieli języka angielskiego pt. Language, Methodology and Culture w Brighton, w Anglii. Ponadto jako lektor brałam udział w różnych projektach, ucząc np. pracowników firm, restauracji, dzieci i osoby starsze. Spotkałam wiele osób, które uważały, że nie mają zdolności do języków obcych czy nigdy nie nauczą się angielskiego, bo to nie dla nich. Otóż nie! Mówię im: Skoro nauczyliście się naszego, o niebo trudniejszego polskiego, angielski będzie tylko zabawą :)

 

 

 

Cześć jestem Bruno,  jestem z Peru.  Studiowałem w Peru i w Niemczech. Mieszkam w Polsce już prawie 4 lata i przez cały ten czas uczę hiszpańskiego. Lubię uczyć w miłej i przyjaznej atmosferze.  Zapewniam że już po pierwszych lekcjach będzie można powiedzieć kilka zdań. Zapraszam na moje lekcje gdzie nauczysz się nie tylko języka ale i kultury hiszpańskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego od blisko 15 lat. Uczę języka w gimnazjum i w szkole językowej oraz prowadzę szkolenia w ramach projektów unijnych. To co robię, staram się wykonywać sumiennie i z zaangażowaniem.

Kocham góry i górskie wędrówki. Miłość do gór zaczęła się dosyć późno, bo pierwszy raz zobaczyłem je w II klasie liceum. Teraz każdego roku, od ponad 20 lat jeżdżę w góry i wciąż odkrywam je na nowo.

Lubię czytać. Mam swoich ulubionych autorów, wśród których są J.R.R. Tolkien, G.K. Chesterton, S. King i A. MacLean. Chociaż są to pisarze angielskojęzyczni, to czytam ich utwory często po niemiecku. Oczywiście czytałem też w oryginale najsłynniejsze dzieła Goethego, Schillera i Manna. Nie może być przecież inaczej – niemiecki to moja pasja, którą staram się ciągle rozwijać.

 

 

Jestem młodym nauczycielem , z przyjaznym stosunkiem do uczniów- życzliwość, gotowość służenia , spontaniczność, żywość w twarzy i ruchach, reagowanie całym ciałem, stały kontakt werbalny i niewerbalny z uczniami, z umiejętnościami pedagogicznymi, czyli organizowaniem nauki.

Interesuje się piłką siatkową, sportami wodnymi, jazdą rowerem, podróżami; gram również na gitarze i instrumentach klawiszowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem nauczycielem, lektorem, tłumaczem i wykładowcą z wieloletnim stażem pracy pedagogicznej. Moje wykształcenie: licencjat na UMK w Toruniu, przygotowania pedagogiczne w NKJO w Szczytnie, studia magisterskie na UWM w Olsztynie. Rok po skończeniu studiów na UWM zdecydowałem, że chcę pogłębiać swą wiedzę o języku i komunikacji, ponieważ tym pasjonuję się od zawsze. Dlatego rozpocząłem studia doktoranckie z zakresu językoznawstwa i po czterech latach uzyskałem stopień doktora nauk humanistycznych. Obecnie pracuję jako adiunkt na Wydziale Lingwistyki Stosowanej UW. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem ucząc słuchaczy w każdym wieku – od przedszkola po dorosłych i seniorów. Jako lektor uczestniczyłem w wielu projektach i szkoleniach, np. przygotowujących do wyjazdów zagranicznych, podnoszących kwalifikacje pracowników firm i przedsiębiorstw. Na swoich zajęciach duży nacisk kładę na mówienie i wiem, że mimo wielu wątpliwości i strachu kursantów, każdy może nauczyć się mówić, dlatego staram się pomagać przełamywać tę barierę.

 

 

Piotr Konopka. Lat 29. Żona  + córka, Mgr Pedagogiki, Posiadacz międzynarodowego Certificate in Advanced English Uniwersytetu Cambridge. Pedagog, nauczyciel języka angielskiego w klasach 1 - 6, klasach licealnych, maturalnych, oraz na zajęciach z osobami dorosłymi. Pan magister Konopka jest osobą błyskotliwą, charyzmatyczną, inteligentną o nietuzinkowej osobowości oraz z bardzo bogatym poczuciem humoru, którym powala wręcz na kolana. Poza tym jest osobą wszechstronnie uzdolnioną, ponieważ pomijając takie fakty jak te iż porozumiewa się w języku norweskim w stopniu podstawowym, oraz że gra na gitarze basowej, to jeszcze czynnie trenuje siatkówkę i posiada szeroką wiedzę na temat świata muzyki, sportu oraz kina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Chyrzyński

Słów kilka o sobie...

Jestem językoznawcą oraz anglistą. Język, jako forma komunikacji międzyludzkiej, interesował mnie od zawsze. Poza polszczyzną, szczególnie zaciekawił mnie język angielski. Zgłębianie jego najdrobniejszych niuansów stało się moją pasją, którą chętnie dzielę się z innymi. Dlatego też zostałem nauczycielem. Czas wolny spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Poza tym lubię czytać książki i zbierać grzyby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze szkołą 4 Languages jestem związany od 2010 roku. Zajmuję się prowadzeniem zajęć informatycznych i egzaminowaniem uczestników.

Co do edukacji: skończyłem Informatykę i ekonometrię na Wyższej Szkole Informatki i Ekonomii w Olsztynie, a także studia podyplomowe: pedagogikę nauczycielską również na WSIIE i mechatornikę, o specjalności "programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie" na Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego. Człowiek uczy się całe życie.

 

89 641 02 24
biuro@4languages.pl

lokalizacja
Facebook