Start Międzynarodowe egzaminy
Międzynarodowe egzaminy

Szkoła Językowa „4 Languages” jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS - TOEFL iBT oraz TOEIC, TOEIC Bridge, a także przygotowuje do egzaminów Cambridge oraz egzaminów Instytutu Goethego. Szkoła może się poszczycić wysoką efektywnością kursów przygotowawczych do certyfikatów międzynarodowych, które prowadzone są w oparciu o programy konsultowane z metodykami oraz odpowiednimi instytucjami.
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów na różnorodnych poziomach zaawansowania. Kursy egzaminacyjne nastawione są na zebranie, uzupełnienie wiedzy na odpowiednim poziomie oraz na zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, jego wymogami, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi. Aby zwiększyć efektywność szkolenia oprócz podręczników bazowych wykorzystywane są autentyczne materiały egzaminacyjne.
W połowie kursu, jak i na jego zakończenie organizowane są egzaminy próbne, na podstawie których sporządzane są raporty szczegółowe informujące kandydatów o ich poziomie.
Jesteśmy pewni, że organizowane przez nas kursy przygotują naszych Słuchaczy do bezproblemowego zdania egzaminów. Jakość naszych kursów jest potwierdzona wieloma wyróżnieniami i certyfikatami. Możemy więc zagwarantować Słuchaczom ich zdanie, w przeciwnym razie będą mogli bezpłatnie uczęszczać na kurs przygotowawczy do egzaminu, którego nie zdali (w takim samym wymiarze godzin jak kurs, który miał ich pierwotnie przygotować do egzaminu).

Warunki Gwarancji
Należy spełnić następujące warunki, aby być objętym gwarancją:

  • uczestniczyć w co najmniej 95% zajęć kursu
  • przekazać lektorowi co najmniej 90% prac domowych w terminie
  • zaliczyć każdy z przeprowadzonych w trakcie kursu egzaminów próbnych (mock exams) na przynajmniej 80%.


Jak dobrze zdać egzamin i jaki egzamin?


Aby dobrze zdać egzamin należy w pierwszej kolejności trafnie ocenić swój poziom językowy ( za pomocą jakiegoś wiarygodnego testu, opinii lektora lub metodyka), uświadomić sobie swoje słabe i mocne strony oraz trafnie oszacować czas potrzebny na przygotowanie do danego egzaminu. Następnie wybrać stosowny poziom lub rodzaj egzaminu.


Na jakich certyfikatach powinno nam zależeć?


Przy wyborze certyfikatu powinniśmy zwrócić uwagę na to, jaka organizacja przeprowadza dany egzamin, czy jest on rozpoznawany na całym świecie oraz czy będzie on nam w jakiś sposób przydatny w edukacji lub karierze zawodowej.


 

89 641 02 24
biuro@4languages.pl

lokalizacja
Facebook